Részletes keresés

Összehasonlítási lista - 0 hirdetés

Nincs hirdetés a listában

Galéria nézet ·  Lista nézet

3300 Eger, Törvényház u. 2.

Feladva Aug 21, 2018  Kereskedelem

EGRI ÜZLETÜNKBE ÉRTÉKESÍTŐ KOLLÉGÁKAT KERESÜNK! Feladatok (értékesítő): Műszaki termékek értékesítése Szolgáltatások értékesítése Amit kínálunk: Versenyképes

Összehasonlítás    Ajánlás  Kedvencekhez ad  Részletek   Kapcsolat

!!!ÉRTÉKESÍTŐ MUNKA!!! Duna House ingatlanirodája keres Heves megyében akár Téged!

250000Ft
Feladva May 09, 2018  Értékesítés

Duna House ingatlaniroda keresi Eger és környékén leendő értékesítőit! Mi az amit elvárunk tőled? Legyen legalább érettségi bizonyítványod és tiszta erkölcsi bizonyítványod

Call Centerünkbe telefonos értékesítő munkatársat keresünk

Feladva Apr 10, 2018  Értékesítés

Call Centerünkbe telefonos értékesítő munkatársat keresünk! Középfokú végzettség és értekéseítési tapasztalat előny, de nem feltétel. Bejelentett munkaviszony, stabil háttér és

Ruházati eladó állás Egerben

Feladva Feb 12, 2018  Kereskedelem

Amit kínálunk: - Teljes munkaidős, bejelentett állás - Azonnali munkalehetőség - Stabil vállalati háttér - Kiszámítható munkaidő beosztás - Forgalmi bónusz Elvárások: - Kere

Eger

Feladva Sep 20, 2017  Értékesítés

Feladatok: • Kimenő hívások kezelése (értékesítés) • Új ügyfelek akvirálása telefonos megkereséssel, meglévő kontaktlistákból • Elősegíteni, hogy a szolgálta

Eger

Feladva Aug 14, 2017  Kereskedelem

Egri látványpékségbe keresünk, dolgozni akaró hölgy munkatársat, nyolc órás eladói munkaköbe. Bérezés, megegyezés szerint. Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: lofi301@gmail.com

Állatpatika munkatársat keres

Feladva Apr 12, 2017  Kereskedelem

Állatpatika, állateledel és felszerelés bolt munkatársat keres értékesítő munkakörbe. Az Egri Állatgyógyászati Kft. munkatársat keres Állatpatika, Állateledel és Felszerelés üzle

Bőrdíszmű üzletbe bolti eladót keresek

Feladva Oct 24, 2016  Kereskedelem

Bőrdíszmű üzletbe nemdohányzó női eladót keresek./lehet nyugdíjas./ érd tel. 06 20 3205195

élelmiszerbolti eladó

130000Ft
Feladva Aug 03, 2016  Kereskedelem

Novaji boltba eladót keresek, azonnali belépéssel, közlekedést téritek. 20-359-2069

Bolti eladót keresünk egri Fornetti üzletünkbe

Feladva May 18, 2014  Vendéglátás

Eger belvárosába a Fornetti Franchise üzletbe keresünk gyakorlattal rendelkező embert. Eladói és pék munkakörökbe. Elvárások: jó alkalmazkodóképesség, precizitás, teherbírás. Ne

Vezetőt keresek

Feladva Jul 08, 2013  Értékesítés

Értékesítési irodában vezetői ambíciókkal rendelkező felsőfokú végzettséggel munkatársat keresünk. Önéletrajzokat 2013.07.20-ig várjuk a a88iroda@gmail.com e-mail címr