Részletes keresés

Összehasonlítási lista - 0 hirdetés

Nincs hirdetés a listában

Galéria nézet ·  Lista nézet

Takarítást vállalok

Feladva May 18, 2019  Takarítás

Takarítást, vasalást vállalok Egerben és környékén. Egyébjellegű tevékenység kizárva. 06203848912

Összehasonlítás    Ajánlás  Kedvencekhez ad  Részletek   Kapcsolat

Eger

Feladva Jan 08, 2019  Takarítás

Takarítást,bejárónői- házvezetőnői állást keresek heti 2-3 alkalommal,:8 és 15óra között!!!! Családoknál,vagy időseknél... Tel: 06-30-884-7553

Varrodai munka

Feladva Aug 23, 2018  Gyártás

Keresek németországi bérmunka varrására vidéki varrodát zászlók varrására nagy mennyiségben,hosszú távra. Bővebb információ telefonon! Koltai István 0630/322-8317

CNC gépkezelő

Feladva Jan 11, 2018  Gyártás

Magyar tulajdonú, piacvezető egri üzem CNC gépkezelőket keres! Elvárások: CNC alapismeretek hosszú távú elkötelezettség műszaki érdeklődés / szemléletmód tanulás iránti

Csomagoló kollégát keresünk Egerben

Feladva Oct 02, 2017  Gyártás

Magyar tulajdonú, piacvezető egri üzem csomagolót keres! Elvárások: hosszú távú elkötelezettség tanulás iránti érdeklődés szabálykövetés Hosszútávú, biztos munkahelyet

Szerelő kollégát keresünk Egerben

Magyar tulajdonú, piacvezető egri üzem betanított szerelőt keres! Elvárások: hosszú távú elkötelezettség műszaki érdeklődés / szemléletmód hasonló munkakörben szerzett tapa

CNC gépkezelő kollégát keresünk Egerben

Magyar tulajdonú, piacvezető egri üzem CNC gépkezelőket keres! Elvárások: CNC alapismeretek hosszú távú elkötelezettség műszaki érdeklődés / szemléletmód tanulás iránti érd

Egri székhelyű cég megváltozott munkaképességű, részmunkaidős takarító kollégát keres

Feladva Sep 26, 2017  Takarítás

Feladatok: Intézményi és irodai takarítás Elvárások: Aktív megváltozott munkaképesség 1-2 év takarítói tapasztalat Nagyfokú önállóság, problémamegoldó képesség, megbízh

Housekeeping vezető

Feladva Jul 11, 2017  Vendéglátás

Feladatok: • Felügyeli a Housekeeping napi működését, megalkotja a szabályokat és sztenderdeket a releváns területeken • Felügyeli szoba-takarítási munkálatait, a közös h

Csehországi munkák nyelvtudás nélkül

Feladva May 21, 2016  Gyártás

Gyári és raktári betanított munkák folyamatos felvétellel Csehországban a következő pozíciókra. Kábelgyár,Posta,Ruházati depó betanított munkák gyakorlat nem szükséges. Karbantartó

Üzemvezető

Feladva May 20, 2016  Gyártás

Több évtizede a magyarországi piacon működő nyílászáró gyártó vállalatunk gyártóegységeibe ÜZEMVEZETŐI pozícióra keres munkatársat. Cégünk folyamatosan fejlődik és bővül,

Komissiózás

Feladva May 20, 2016  Betanított és fizikai munka

Több évtizede a hazai piacot meghatározó nyílászáró gyártó vállalatunk keres heves megyei üzemébe raktári komissiózó munkatárasat! Műanyag szerkezeteket készítő üzem két műsza

CNC Gépkezelő,Élhajlitó munkát keresek.

Feladva Oct 29, 2013  Gyártás

39 éves fiatalember CNC Gépkezelő és Élhajlitó munkát keres Egerben,Heves megyében. Németországi munkatapasztalattal. Bármilyen megoldás érdekel.