Részletes keresés

Összehasonlítási lista - 0 hirdetés

Nincs hirdetés a listában

Galéria nézet ·  Lista nézet

Takarítás

Feladva Nov 23, 2023  Takarítás

Családi házak, lakások nagytakarítását vállalom.

Összehasonlítás    Ajánlás  Kedvencekhez ad  Részletek   Kapcsolat

angol tolmács , forditó elérhető

Feladva Jan 17, 2023  Kereskedelem

Angol tolmács elérhető áron. Segítek üzleti tárgyaláson , van kinti tapasztalatom . Szingapúrban dolgoztam , szerződét is írok, fordítok, tolmácsolok . jKérem küldjön E-mailt: san

Fűkaszálást vállalok

Feladva May 20, 2022  Betanított és fizikai munka

Hevesen, és környékbeli településen csak fűkaszálást vállalnék. 1300 Ft/ 100 négyzetméter áron. Pár száz négyzetméteres területeket kaszálnék!

Alkalmi munka

Feladva Jan 10, 2022  Szállítás, fuvarozás

B kategóriás jogosítvánnyal alkalmi munkát vállalok. tel: 0630/4507597

Titkárnő,adminisztrátor

Feladva Nov 16, 2021  Adminisztráció

4 órás beosztásba keresünk titkárnő,adminisztrátor, mindenes munkakörbe megbízható munkatársat. A jelentkezéseket emailben várjuk a tothnorbert3300@gmail.com címre fényképes önéletr

Kertészeti munkatárs

Feladva Jul 13, 2021  Betanított és fizikai munka

Egerben heti 2 esetleg 3 napra kertészeti kisegítő munkára munkatársat keresünk.Érdeklődni telefonon: 70/2710483

alkalmi segédmunkást keresek

1200Ft
Feladva May 03, 2021  Betanított és fizikai munka

Felnémetre, ház körüli alkalmi munkákra keresek segítséget. Bontott építőanyag pakolás, bontás, alapkészítés, stb. Órabér megegyezés szerint.

Előtető, Kocsi beálló stb. ácsmunkát vállalok!

Feladva Apr 25, 2021  Építőipari munkák

Tapasztalattal, gyakorlattal rendelkező ácsként kérésre munkát vállalok Eger és környékén! ( illetve szomszédos megyékben is) Rövid időn belül kész munkát biztosítok, lehet szó el

targoncás

Feladva Feb 04, 2021  Minden más

Egri cég, targoncás, telephelyi alkalmazottat keres, esetenkénti, részmunkaidős lehetőséggel. Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk. További információ: 20/497-1888

Sürgősen munkát keresek

Feladva Dec 02, 2020  Minden más

Eger-Szilvásvárad környéken lakó, munka nélkül maradt 56 éves idegenvezető vállal, házkörüli munkákat, fa aprításàt, berakását, bevásárlást időseknek, gyermek felügyelet ille

Kőműves, szobafestő munkát vállalok

5Ft
Feladva Nov 10, 2020  Építőipari munkák

Sok éves tapasztalattal rendelkező 1 fő kőműves, és egy szobafestő bármilyen lakásfelújítással kapcsolatos munkálatokat vállal. Pl szobafestés, burkolás, kisebb átalakítások, álmen

Egri Folk/Rock/Szinf.Metal együttes DOBOST keres!!!

Feladva Oct 20, 2020  Művészet és kultúra

2020-ban alakult egri fuzionális (folk/pop-rock/szinfonikus metál) együttes angol és spanyol nyelvű saját dalaihoz tapasztalt DOBOST keres. Érdeklődni a 30/476-20-10-es telefonszámon lehet.

Kerti munkák végzése

Feladva Jul 16, 2020  Minden más

Kerti munkát, kertgondozást, metszést, fűnyírást szívesen vállalok Egerben. Veteményes gondozása sem probléma. Nyugdíjas vagyok, a kertészkedés a hobbim. Hívjon bizalommal! Kapcsolat:

SOFŐRT KERESEK SZEMÉLYKOCSIRA

4500Ft
Feladva May 03, 2020  Minden más

Sofőrt keresek Egerben, heti 3,5 alkalommal a délutáni órákban,napi kb 3 órahossza,4.-5.000.ft naponta. Tel.:70-527-8942.

Kőműves munkát vállalok

5Ft
Feladva Mar 10, 2020  Építőipari munkák

Jó napot. Kis létszámú, több éves szakmai tapasztalattal rendelkező szakképzett csapat lakásfelújítással kapcsolatos dolgokat vállal. Többek között szobafestés, mázolás, burkolás,

sofőrt keresek személyautóra Egerben.

1500Ft
Feladva Feb 23, 2020  Szállítás, fuvarozás

Sofőrt keresek személyautóra hajnal 02-től kb.3-4 órahosszára,kb.130.km.-t kell menni oda-vissza. Aprilis 15.-től.júni közepéig . Majd, délután kb.3. örahossza szeptember végéig.Éjsza

Gyümölcs értékesítéshez Eger területére munkatársat keresek

650Ft
Feladva Feb 23, 2020  Kereskedelem

Eger területére önállóan dolgozni tudó munkatársat keresek ,havi tiz-tizenöt napra.Május 2.tól.Szeptember végéig.Napi max. 10 óra,6-700.ft órabér.Napi bejelentéssel. Munkanélküli ell

Eladó munkakör

Feladva Jun 04, 2019  Diákmunka

Eladó hölgyet keresek a bogácsi strandra strandcikk üzletbe.Diáklányok is jelentkezhetnek Jelentkezni: 0630 9981012 telefonon lehet.

Álláslehetőség

Feladva May 23, 2019  Vendéglátás

Bogácsi strandon lévő büfébe nyári munkára diákokat felveszünk. Érdeklődni lehet telefonon a 70/5629763-as számon.

Takarítást vállalok

Feladva May 18, 2019  Takarítás

Takarítást, vasalást vállalok Egerben és környékén. Egyébjellegű tevékenység kizárva. 06203848912