Betanított szállásos álláslehetőség igényelhető heti kifizetéssel

Feladva May 19, 2022 | Megtekintve: 504 | Azonosító: #2999

380000Ft

Ország:   Magyarország
Állás típusa:   Gyártás
Munka típusa:   Állandó
Munkatapasztalat:   Nem szükséges tapasztalat

HETI KIFIZETÉSSEL! Amely 5 ledolgozott munkanap után igényelhető!
BÉREMELÉS - INGYENES Szállás - INGYENES étkezés - INGYENES bejárás
Hölgyek, Urak, Pályakezdők figyelem, végzettség NEM szükséges a pozíció betöltéséhez! Jelentkezésedet az ország bármely pontjáról leadhatod!

AMIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNED:
• 2 MÅ°SZAKOS MUNKALEHETŐSÉG
• MEGEMELT alapbérek
• 5 ledolgozott munkanap után ELŐLEG KÉRÉSI lehetőség
• INGYENES SZÁLLÁST biztosítunk Esztergom környéki településeken
• HAVI 4 HAZAUTAZÁST 86 % -BAN TÉRÍTÜNK! - Akár MINDEN hétvégén hazautazhatsz, MI TÁMOGATJUK!
• INGYENES MELEG ÉTKEZÉS biztosított minden munkában töltött napon
• Műszakpótlék: 18:00 után +30%
• PLUSZ TERMELÉSI BÓNUSZ-mellyel akár 80.000 Ft is megkereshető
• PRÓBAIDŐ után, CAFETERIA juttatásban részesülsz, mely SZÉP KÁRTYÁRA kerül utalásra
• KEDVEZMÉNYEK különböző éttermekbe, patikákba, bankokba
• INGYNESEN részt vehetsz angol nyelvű tanfolyamon
• Részesülhetsz KEDVEZMÉNYES autóvásárlási lehetőségben

MILYEN FELADATAID LESZNEK:
o KÖNNYEN megtanulható munkafolyamatok, melyek BETANULÁSÁBAN SEGÍTÜNK
o EGYSZERÅ° szerelési feladatok ellátása
o Alkatrészek BEILLESZTÉSE az autó vázába
o KÉZI ÉS GÉPI összeszerelés
o SZÍNES KÁBELEKKEL való munkavégzés

MIT KÉRÜNK TŐLED:
• Legyen benned DOLGOZNI AKARÁS
• Tervezz velünk HOSSZÚ TÁVON, MI ÍGY SZÁMOLUNK VELED
• 2 műszakos munkarend vállalása
• 8 általános iskolai végzettség
• RENDELKEZZ jó fizikummal, állóképességgel – álló munka, alkalmanként guggolással és hajolgatással
• KIVÁLÓ SZÍNLÁTÁS – felvétel során CSAK ennyi a feltétel

ELŐNY:
• Gyártásban / termelésben szerzett több éves tapasztalat ELŐNY – DE NEM FELTÉTEL!
• Autóipari végzettség ELŐNY – DE NEM FELTÉTEL!

Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Kapcsolattartó neve: Delego
Cím: Bjacsy Zsilinszky út 51
Telefon: 06******** Telefonszám
A hirdető további hirdetései
E-mail küldése a hirdetőnek